UV muzikinis taktilinis skydelisUV muzikinis taktilinis skydelisUV muzikinis taktilinis skydelis

UV muzikinis taktilinis skydelis

Kodas:82118

Šiame spalvingame ir vizualiai įspūdingame skydelyje yra daugybė lytėjimo elementų, kuriuos galima tyrinėti rankomis ar kojomis.

Ultravioletinė šviesa reaguoja su apčiuopiamų paviršių dažuose ir plastike esančiais pigmentais, todėl jie švyti ypatingai ryškiai. Taip pat yra įterpti virpantys ratukai, kurie skleidžia grįžtamąjį spragtelėjimą. Tyrinėkite 8 figūras, kurios veikia kaip jungikliai ir paspaudus skleidžia elektroninius garsus. Yra 8 garsų kategorijos, kuriose yra po 8 skirtingus garsus – iš viso 64 garsai. Juos galite keisti išmaniuoju telefonu arba interneto naršyklės pagalba.

Garsai: būgnai, dviračio skambutis, fejerverkai, automobilio signalas, lazerio šūvis, sirena, žybsnis, virpėjimas

UV taktiliniam skydeliui reikia, kad šalia būtų pagrindinis maitinimo šaltinis. Maitinimas sumažinamas iki saugios žemos įtampos. Šis įrenginys skirtas tvirtinti prie sienos. Skydelis padengtas unikaliu mikrobiologiniu antibakteriniu laku. Įrenginys atitinka žaislų standartą EN71.

Dydis: 75 cm skersmuo x 10 cm gylis.