Muzikinis garsų žaidimas - takelis

Kodas:34136 / 34136-01

Muzikinis garsų žaidimas - takelis, kurį galime pritaikyti ne tik skirtingų spalvų pažinimui, bet ir natų pažinimui, muzikinei terapijai.

Kiekvieną kartą paspaudus spalvotą kvadratėlį ant minkšto grindų kilimėlio, sieniniame skydelyje užsidega atitinkamos spalvos lemputė ir pasigirsta muzikinė nata arba melodija. Galima pasirinkti iš 64 iš anksto įkeltų vaikiškų eilėraštukų ir muzikos garsų, kurie patiks vaikams.

Minkštų grindų kilimėlyje yra 8 įterpti jungikliai, visi jie pažymėti spalvomis. Minkštasis kilimėlis naudoja belaidę technologiją ir neturi jungiamojo laido su sieniniu skydeliu. Grindų kilimėliui maitinti naudojama įkraunama baterija, prie kurios pridedamas USB laidas, kad būtų galima įkrauti naudojant išmaniojo telefono įkroviklį. Kilimėlio medžiaga labai patvari ir lengvai valoma drėgna šluoste ir švelniu plovikliu.

Šis muzikinis garsų žaidimas susideda iš dviejų dalių: sieninis skydelis ir minkštas kilimėlis. Sieninis skydelis veikia nuo elektros tinklo, grindų kilimėlis pakraunamas (įkroviklis į komplektą neįtrauktas).

Minkšto kilimėlio matmenys: 120 x 60 x 9 cm.

Sieninio skydelio matmenys: 122 x 45 x 9 cm.

Naudojimosi instrukcija rasite čia.