Kalbų laboratorija

„SmartClass+“ kalbų mokymo(-si) laboratorija tai naujausia technologija padedanti daug lengviau mokiniams įsisavinti bet kurios užsienio kalbos žinias.

Naudojantis šia programa, visi mokiniai kompiuteriu gali atlikti visų 4 tipų užduotis, tai yra: kalbėjimo, klausymo, rašymo ir skaitymo užduotis.

Mokytojo darbą palengvina kompiuteris, kuris gali automatiškai patikrinti didžiąją dalį mokinių darbų. Mokiniams yra suteikta galimybė patiems – įsirašyti,

perklausyti savo monologus ar dialogus, pasižymėti klaidas ir stengtis jų nekartoti ateityje.

Ypač galinga, tačiau lengvai valdoma „SmartClass+“ programinė įranga veikia su visais įrenginiais – nuo planšetinių kompiuterių iki standartinių stalinių kompiuterių.

Kalbų laboratorijos įranga:

•          Mokytojo kompiuteris;

•          Mokinių kompiuteriai (kiekis priklauso nuo mokinių skaičiaus);

•          Programinė įranga (kiekviename kompiuteryje);

•          Ausinės su mikrofonu mokiniams ir mokytojui.

"Robotel" atstovavimo dokumentai.