„AVTEK“ interaktyvūs ekranai

 

Interaktyvieji ekranai “Avtek” yra bene pigiausias sprendimas interaktyviųjų ekranų rinkoje.

Šių ekranų modelius galima rinktis nuo 55 colių (140 cm) iki 86 colių (218 cm).

 

Touchscreen 5 LITE

„TouchScreen 5 Lite“ tai  universalūs „Avtek“ interaktyvūs ekranai kurie turi aukštos kokybės ekranus su UHD skiriamąja geba, „Android“ operacine sistema su naudingomis programomis, numatyta vieta įstatyti integruotą kompiuterį (OPS) ir prievadų rinkiniu, leidžiančiu vartotojui prijungti išorinius įrenginius: kompiuterius, USB laikmenas ar kameras. „Lite“ serija puikiai tinka švietimo įstaigoms. Galite įgalinti daugialypės terpės mokymosi centrą kiekvienoje klasėje - leisti moksleiviams paprasčiau ir labiau įsitraukti į ugdymo turinį pasinaudojant interaktyviomis priemonėmis. Interaktyvus ekranas gali būti ir kaip įprasto televizoriaus ar projektoriaus pakaitalas konferencijų salėje, leidžiantis efektyviau organizuoti susitikimus ir dalytis idėjomis.

 

Touchscreen 5 CONNECT+

„TouchScreen 5 Connect +“ tai atnaujinta „TouchScreen 5 Connect“ serija, kuri siūlo dar daugiau universalumo ir elegancijos. Naujas „Android“ programinės įrangos modulis dabar turi 8.0 OS versiją, rodo 4K skiriamąją gebą, o kadangi dabar jis ir greitesnis, tai leidžia vartotojui mėgautis visiška laisve diegiant papildomas programas. Šis modelis taip pat aprūpintas optinio sujungimo technologija, kuri žymiai padidina rašymo ir žymėjimo greitį. Šioje serijoje pasiekiamas stulbinantis sklandumas ir reagavimas į pavestas užduotis suteikia vartotojui naują, itin gerą patirtį.

 

Touchscreen 5 BUSINESS

„Touchscreen 5 BUSINESS“  - interaktyvus ekranas sukurtas verslui, puikiai pritaikomas susirinkimų erdvėse, bei mažose ir vidutinio dydžio susitikimų kambariuose. Jis išsiskiria savo elegantišku, plokščiu dizainu bei plačiu funkcionalumu. Prisilietimo atpažinimo technologija (capacitive toouch) atpažįsta delno ir rašiklio prisilietimus. 

Touchscreen 5 BUSINESS vartotojai gali atsisiųsti programėles iš „AvtekApps“ parduotuvės ir patogiai jas pridėti į savo darbalaukį, kurį galime pritaikyti savo poreikiams su skirtingomis programomis ir valdikliais.

 

 

Privatumas ir taisyklės Informacija Kontaktai

+370 682 55679, svietimas@bmk.lt

PradžiaPrivatumo politikaVisos prekėsNaujienosKontaktai
UAB „Biznio mašinų kompanija“,
J. Rutkausko g. 6, LT-05132 Vilnius
Tel.: +370 682 55679
Mob.: +370 682 55679
svietimas@bmk.lt
Rekvizitai:
UAB „Biznio mašinų kompanija“,
Įm. k. 122266912,
PVM mokėtojo kodas: LT222669113
A/s LT357044060001047553
AB SEB Bankas, b/k 70440

2020 © Visos teisės saugomos. Visą medžiagą, pateikiamą puslapyje, be UAB "Biznio mašinų kompanija" raštiško sutikimo naudoti ir platinti, komerciniais tikslais, draudžiama.

Sprendimas: webmod