Mokomasis draugas – robotas Oti-Bot

Kodas:IT10287

"Oti-Bot" yra STEAM robotas, sukurtas atsižvelgiant į ateities technologijas.

"Oti-Bot" yra universalus, socialus ir atnaujinamas robotas humanoidas, sukurtas XXI a. klasei, kuris padės jūsų mokiniams visose dalyko srityse.

Mokiniai gali programuoti "Oti-Bot", kad jis padėtų siekti rezultatų informatikos srityje. Jis turi tikslius programuojamus ratukus (vikšrus), linijos sekėją, spalvų jutiklį, programuojamą rašiklio laikiklį, programuojamą LED pilvuką, kamerą, programuojamą galvos judėjimą, programuojamas emocijas, programuojamus sensorinius jutiklius, mikrofoną ir garsiakalbį. Be savo programavimo galimybių, Oti-Bot gali būti naudojamas kaip mokinių darbų saugojimo įrenginys. Oti-Bot gali įrašyti vaizdo, garso įrašus ir nuotraukas į savo vidinę atmintį, užtikrindamas, kad kiekvienas mokinių darbas būtų įrašytas į jiems priskirtą aplanką, kai naudojamas su juo susijęs QR kodas.

Oti-Bot kamera gali būti naudojama tiesioginei transliacijai į planšetinį įrenginį, kai klasėje vyksta kas nors įdomaus. Oti-Bot galima išmokyti atpažinti veidus ir suprogramuoti, kad jis skirtingai reaguotų į žmones, su kuriais bendrauja. Visi veido atpažinimo duomenys saugiai ir patikimai saugomi vietoje - nenaudojant debesies paslaugų. Ši nedidelė įžanga į mašininį mokymąsi yra puikus būdas saugiai ir įdomiai supažindinti mokinius su dirbtinio intelekto technologijomis. Turėdamas keičiamus pilvus, Oti-Bot gali vesti įvairias STEAM pamokas. Nuo kėlimo ir judėjimo iki programavimo, matavimo ir piešimo - vienintelė riba yra jūsų vaizduotė. Keičiami pilveliai taip pat leidžia nebrangiai atnaujinti robotą ir išplėsti bei patobulinti jo funkcionalumą.

Rinkinyje rasite:

1 x Oti-Bot robotą;

1 x USB įkrovimo laidą;

20 x Priežasties ir poveikio QR kodus;

Vartotojo vadovą.

Trumpą roboto Oti-Bot vartotojo vadovą rasite čia.

Roboto veiklų aprašą rasite čia.