„Glow and Go Bot“ vėžliukas – robotas

Kodas:EY10564

Daugybę pojūčių sukeliantis įkraunamas robotas, kuris sudomins mažus vaikus savo ryškiomis spalvomis bei judesiais.

Žavus ir magiškas personažas, kuris sujungia intrigą ir nuostabą su technologijomis ir skatina natūralų vaikų smalsumą. Vaikai gali spėlioti, bandyti ir vertinti, kaip jį nugabenti į tam tikrą vietą, arba tiesiog tyrinėti. Vaikai gali sekti judesius lavindami motoriką, kad paspaudus mygtuką robotas keliauja ta kryptimi, kurią nurodė mygtukas. Linksma, gyvybinga muzika skatina linksmintis ir laisvai judėti. Tai puiki priemonė lavinti reakciją bei suvokimą. Tereikia paspausti rodyklių mygtukus ir pasirinkti kryptį. Vaikai su "Bot" vėžliuku galės žaisti įvairiais būdais. Pavyzdžiui jie galės apskaičiuoti, kiek kartų reikia paspausti mygtuką, kad robotas nukeliautų į jų nurodytą vietą ir tai padės jiems lavinti matematinius įgūdžius.

Šis interaktyvus, įtraukiantis robotas turi paprastus ir aiškius valdiklius, kuriuos spaudžiant užsižiebia įvairiomis spalvomis ir skleidžia garsus. Robotą galima perjungti į skirtingus rėžimus, pašalinant garso efektus. Galite įjungti šokio režimą, kai vaikai gali judėti, imituodami roboto veiksmus. Taip pat robotą galima apriboti paprastais atskirais judesiais arba komandų sekomis iki dešimties veiksmų.

Papildomai galima įsigyti priedus – veidrodžius, kurie gali atspindėti šviesas kai vėžliukas juda. Vėžliuką – robotą galima naudoti patalpoje, ant lygių grindų ar kilimų. Robotas – vėžliukas ir veidrodžiai puikiai gali papildyti bet kurią sensorinę, tamsiąją aplinką.

Netinka naudoti lauke. Valyti robotą galima drėgna šluoste. Tinkamas vaikams nuo 10 mėnesių.

Dydis: 10 x 28,5 x 27 cm.