Vibroakustinė kėdė su garso sistemaVibroakustinė kėdė su garso sistemaVibroakustinė kėdė su garso sistema

Vibroakustinė kėdė su garso sistema

Kodas:24151M / chair

Kėdėje įmontuotas vibroakustinis garsiakalbis, kuris padeda atsipalaiduoti ir gerai jaustis.

Leiskite giliam garso rezonansui veikti kūną ir atsipalaiduokite. Rinkinį sudaro dvi sėdynės dalys ir sėdynės garsiakalbio stiprintuvas. Į stiprintuvo bloką įmontuotas garsiakalbis su atskiru garsumo reguliatoriumi, kad galėtumėte reguliuoti garsą kambaryje ir vibro garsiakalbio garsumą. Stiprintuvas turi "Bluetooth" funkciją, todėl galite prijungti telefoną arba planšetinį kompiuterį. Jei nenaudojate "Bluetooth", galite prisijungti prie bet kokio kito garso šaltinio naudodami pridedamą 3,5 mm jungtį. Į komplektą įeina garso sistema.

Galimos kėdės spalvos: geltona, kreminė, turkio, balta, alyvinė, žalia, raudona, juoda, žydra, violetinė, tamsiai žalia, rožinė, tamsiai mėlyna, oranžinė.

Dydis: 80 cm x 84 cm x 80 cm.