Šviesos vartaiŠviesos vartaiŠviesos vartaiŠviesos vartai

Šviesos vartai

Kodas:1200

Kiekvieni šviesos vartai iš tikrųjų yra dvigubi šviesos vartai, kuriuos galite naudoti atskirai arba poromis (sujungiamuoju laidu), kad apskaičiuotumėte vidutinį greitį ir pagreitį, gravitacijos pagreitį, Niutono dėsnius, impulsą ir kinetinę energiją.

Kitas pasirinkimo variantas – moksleiviai gali gauti neapdorotus duomenis ir visus skaičiavimus atlikti patys. Be to, dėl belaidžio ryšio bandymą galite demonstruoti bet kurioje patalpos vietoje ir vienu metu siųsti duomenis tiesiai į savo ekraną ir mokinių įrenginius naudodami programinės įrangos vaizdo bendrinimo funkciją.

Taip pat įrengtas išorinis lazerinis aptiktuvas, todėl galite aptikti bet kokio dydžio daiktus, kurie yra didesni už vartų angą – pvz., didelį žaislinį automobilį ar krepšinio kamuolį. Įranga pritaikyta naudoti fizikos pamokų metu.