Sukamųjų judesių jutiklis

Kodas:1195

Sukamųjų judesių jutiklis ir jo priedų pakuotė yra tikra būtinybė kiekvienam fizikos mokslų padaliniui.

Jis gali būti naudojamas norint pademonstruoti kampinio pagreičio išsaugojimą, kampinį greitį, švytuokles, linijinį greitį, Youngo dvigubas išpjovas (su šviesos lygio jutikliu) ir kt. Norint parodyti atstumo, greičio ir pagreičio fazinį ryšį švytuoklės svyravimo metu, su surinktais duomenimis gali būti naudojama programinė įranga. Įranga pritaikyta naudoti fizikos pamokų metu.