„AVTEK“ interaktyvūs ekranai

Interaktyvieji ekranai “Avtek” yra bene pigiausias sprendimas interaktyviųjų ekranų rinkoje.

Šių ekranų modelius galima rinktis nuo 55 colių iki 98 colių.

Touchscreen 7 LITE

„TouchScreen 7 Lite“ tai  universalūs „Avtek“ interaktyvūs ekranai kurie turi aukštos kokybės ekranus su UHD skiriamąja geba, „Android 11“ operacine sistema su naudingomis programomis, numatyta vieta įstatyti integruotą kompiuterį (OPS) ir prievadų rinkiniu, leidžiančiu vartotojui prijungti išorinius įrenginius: kompiuterius, USB laikmenas ar kameras. „Lite“ serija puikiai tinka švietimo įstaigoms. Galite įgalinti daugialypės terpės mokymosi centrą kiekvienoje klasėje - leisti moksleiviams paprasčiau ir labiau įsitraukti į ugdymo turinį pasinaudojant interaktyviomis priemonėmis. Interaktyvus ekranas gali būti ir kaip įprasto televizoriaus ar projektoriaus pakaitalas konferencijų salėje, leidžiantis efektyviau organizuoti susitikimus ir dalytis idėjomis.

Touchscreen 6 CONNECT

„TouchScreen 6 Connect“ tai atnaujinta „TouchScreen 5 Connect+ XT“ serija, kuri siūlo dar daugiau universalumo ir elegancijos. Naujas „Android“ programinės įrangos modulis dabar turi 9.0 OS versiją, rodo 4K skiriamąją gebą, o kadangi dabar jis ir greitesnis, tai leidžia vartotojui mėgautis visiška laisve diegiant papildomas programas. Šis modelis taip pat aprūpintas optinio sujungimo technologija, kuri žymiai padidina rašymo ir žymėjimo greitį. Šioje serijoje pasiekiamas stulbinantis sklandumas ir reagavimas į pavestas užduotis suteikia vartotojui naują, itin gerą patirtį.

Touchscreen 7 Mate

Įrenginys su galinga Android 9.0 operacine sistema. Dėl žaibiškos lietimo reakcijos monitoriaus lietimo funkcijų naudojimas yra labai natūralus. Interaktvyaus ekrano technologijos įgalina belaidį kompiuterio ryšį, Bluetooth duomenų perdavimą ir balsavimo įrankius. Lengvai pasiekiami interaktyvaus ekrano įvesties prievadai palengvina ekrano naudojimą keliems mokytojams. Su aukščiau nurodytomis savybėmis Mate serijos interaktyvūs ekranai tampa interaktyviu mokymosi centru klasėje.

Touchscreen 7 Easy

Avtek TS 7 Easy interaktyvus ekranas leidžia lengvai valdyti prijungtą Windows įrenginį naudojant jutiklinę technologiją. „Microsoft“ sistemoje yra įmontuotos jutiklinių įrenginių valdymo priemonės, todėl jutiklinis valdymas yra labai paprastas. „Easy“ serijos interaktyviuose plokščiuose ekranuose nėra iš anksto įdiegtos operacinės sistemos. Norint visapusiškai išnaudoti įrenginį, reikia prisijungti prie išorinio kompiuterio arba įdiegti OPS modulį.