REGISTRUOKITĖS į nuotolinius SWIVL mokymus

Nuo lapkričio 12 d. mokyklų bendruomenėms organizuojami mokymai, kuriuose pristatoma hibridiniam mokymui skirta įranga.

NŠA įsigijo virš 1800 hibridinės įrangos komplektų, kurie jau pasiekė savivaldybes, o artimiausiu metu pasieks ir mokyklas.

Pedagogus kviečiame registruotis ir susipažinti su naująja  hibridinio švietimo įranga.

SWIVL mokymų turinys

Mokymuose pedagogų laukia:

Mokymų informacija

Mokymų grafikus ir REGISTRACIJĄ rasite paspaudę čia.

Susitikimo nuorodą dalyviai gaus likus 2 dienoms iki mokymų.

Mokymų programa akredituota, todėl norintiems bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Visa informacinė mokymų medžiaga, kurioje detaliai pateikiama įrangos prijungimo bei naudojimo instrukcija, prieinama Švietimo portalo nuotolinio ir hibridinio ugdymo skyrelyje.