BMK tieks virš 1800 hibridinio švietimo įrenginių Lietuvos mokykloms

Rugsėjo 15 dieną  NŠA direktorė Rūta Krasauskienė pasirašė beveik 2 mln. eurų vertės sutartį su UAB „Biznio mašinų kompanija“. Dar šį rudenį BMK DARŽELIAM IR MOKYKLOMS tieks mobilius vaizdo įrašymo ir transliavimo įrenginius mokykloms visoje šalyje.

Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) įsigijo virš 1800 mobilių vaizdo įrašymo įrenginių, kuriuos iki šių metų lapkričio pabaigos išdalins savivaldybėms. Taip pat kiekvienos savivaldybės mokyklų atstovams bus organizuoti mokymai, kurių metu bus pademonstruotas pilnas sistemos funkcionalumas.

„Šie nauji įrenginiai užtikrins aukštos raiškos filmavimo kokybę, galimybę kilnoti kameras į bet kurią klasės dalį bei objekto automatinio sekimo funkcijas 360 laipsnių kampu. Tai leis pilnavertiškai nuotolyje besimokantiems mokiniams įsitraukti į visus pamokos aspektus, o mokytojams sklandžiai vykdyti savo pamokos planą“, – sakė R. Krasauskienė.

Hibridinis mokymas – tai galimybė lygiagrečiai derinti du skirtingus – nuotolinį ir kontaktinį – mokymo organizavimo būdus, kai dalis mokinių mokosi klasėje kontaktiniu būdu, o dalis jungiasi prie pamokos nuotoliniu būdu, naudodamiesi įvairiomis technologijomis dėl izoliacijos ar ligos.

Naujiena NŠA puslapyje: https://bit.ly/2XgK8kz

Video demonstracija iš „Kaip ir KAIP: hibridinė pamoka“: https://bit.ly/kaipirkaip