Užsienio kalbų mokymas. Kokias veiklas galima organizuoti "SmartClass HUB" platformoje?

Nors mokyklos klasėje galima sugalvoti įvairių užsiėmimų, dauguma interneto platformų apsiriboja minimaliomis funkcijomis. Tačiau Robotel "SmartClass HUB" siūlo net 19 skirtingų šablonų pritaikytų įvairioms veikloms mokantis užsienio kalbos. „SmartClass HUB“ platformos pagalba mokytojai gali supažindinti vaikus su įdomiais mokymosi būdais ir pateikti informaciją taip, kad perduodamos žinios būtų įsisavinamos itin lengvai.

Kviečiame išbandyti Robotel SmartClass HUB“ NEMOKAMAI net 30 d., tai galite padaryti naršyklėje čia. Tuo tarpu, susipažinkime su skirtingais įrankiais, padėsiančiais išlaikyti moksleivių dėmesį klasėje:

1. Peržiūros veiklos

Peržiūros veikla yra puikus būdas dalintis diagramomis, įvairiais sąrašais ir apžvalgomis su mokiniais. Viskas, ką norite, kad mokiniai skaitytų ar peržvelgtų, turėtų būti priskirta kaip žiūrėjimo veikla. Tai gali būti žodynas, gramatika ar savaitės tvarkaraštis.

2. Rašymo veiklos

"SmartClass HUB" siūlo du skirtingus rašymo šablonus: atviro klausimo tipo ir klausimo – atsakymo tipo. Derindami rašytinę veiklą su klausos ir (arba) vaizdo komponentais, galite įtraukti savo mokinius ir lavinti kelis pojūčius ar įgūdžius vienu metu. Naudodami skirtingus rašymo šablonus galite skatinti perfrazuoti išgirstą tekstą, papasakoti istoriją savais žodžiais ar paprašyti atsakyti į vieno ar kito tipo klausimus.

3. Kalbėjimo veiklos

Renkantis kalbėjimo ir klausymo veiklos šablonus galite pasirinkti garso failą arba vaizdo įrašą ir su kiekvienu sukurti du ar tris skirtingus veiklos tipus. Atviro įrašymo veiklos padeda mokiniams išmokti lengviau dėstyti mintis ir laisvai kalbėti pasirinktomis temomis. Užduotys gali būti įvairių tipų - atsakyti į išgirstą klausimą, papasakoti istoriją remiantis matomomis nuotraukomis ar net versti įrašus iš užsienio kalbos į gimtąją ir atvirkščiai. Taip pat, sistemoje galite pasirinkti "kintamo ilgio atsakymai" funkciją, kuri mokiniams, išklausius garso įrašą, suteiks tiek laiko, kiek reikia atsakyti į klausimą.

Trečioji kalbėjimo veiklos parinktis yra nuolatinis įrašymas. Šio tipo veiklai galite sukurti pauzes. Mokiniai negali pasirinkti, kada pereiti prie kito klausimo, bet kai tik laikas baigsis, automatiškai bus užduodamas sekantis klausimas. Tokia simuliacija ruošia moksleivius pokalbiui "realiame pasaulyje". Taip pat, sistema leidžia įrašyti vaizdo įrašus.

4. Tarimo veiklos

Tarimo veikla yra puiki priemonė padedanti mokiniams praktikuotis tarimą ir artikuliaciją. Tarimo šablonai siūlo vertimo funkcijas net į 18 skirtingų kalbų. Šios funkcijos pagalba galima mokytis tarti, klausytis ir kalbėti pasirinkta kalba.

5. Automatiškai įvertinamos veiklos

Nuostabus dalykas apie "SmartClass HUB" yra tai, kad jis yra skirtas pedagogams, todėl programoje yra mokytojams draugiškos funkcijos. Mokiniams galima pasiūlyti net 8 automatiškai surūšiuotos veiklos šablonus. Tai ne tik sutaupo laiko mokytojams, bet ir padeda sukurti veiklą, kuri atitiktų mokinių poreikius.

"SmartClass HUB" suteikia galimybę sukurti įvairius užsiėmimus, kurie išpildytų mokytojų bei jų moksleivių lūkesčius.