Mobilaus roboto Swivl KONKURSAS

Hibridinis mokymas šių laikų kontekste tapo neatsiejama švietimo dalis. Tačiau vis dar iškyla klausimų, kaip pasiekti efektyviausią rezultatą mokant ne tik kontaktiniu būdu. Tad į pagalbą keliauja mobilus robotas Swivl – tai yra tikras mokytojo palydovas klasėje, neatitraukiantis dėmesio ir automatiškai fiksuojantis mokytojo judėjimo trajektoriją klasėje, tuo pačiu filmuodamas pamokos eigą mokymosi aplinkoje. Nemažai mokyklų jau spėjo išbandyti šio robotuko privalumus. Tad į Jus ir kreipėmės - kviečiame pasidalinti įspūdžiais ir sudalyvauti KONKURSE!

Konkurso sąlygos vos kelios:

1. Nufotografuoti arba nufilmuoti, kaip jūsų ugdymo procese naudojate SWIVL;
  2. Iki kovo 17 d. pasidalinti medžiaga „Išmani mokykla“ grupėje bei trumpai papasakoti įspūdžius -> https://bit.ly/3LlzCfN

Nugalėtojai bus išrinkti burtų keliu. Jų laukia nuostabūs KONKURSO PRIZAI:

1 vieta – Išmanusis laikrodis SAMSUNG;

2 vieta – Planšetinis kompiuteris;

3 vieta – SMART lumio licencija.

Taip pat, kviečiame visų Lietuvos mokyklų ir savivaldybių atstovus, registruotis į nemokamus, nuotolinius SWIVL mokymus -> Darbo su „Swivl“ pradžiamokslis (ismanimokykla.lt)