Jūsų patirtis – mums geriausias įvertinimas

Dalinamės grįžtamuoju ryšiu apie SMART ekranus iš Šakių „Varpo“ mokyklos:

SMART ekrano įrengimas kabinete akivaizdžiai padidino mokinių mokymosi motyvaciją. Net labiausiai rašyti nemėgstantys mokiniai dabar rungtyniauja, kuris pirmas eis rašyti diktuojamus arba paties sudarytus sakinius. Puiku, kad greitai ir patogiai galima parodyti specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams jiems nežinomo, nematyto daikto vaizdą. Daug linksmesnės ir gyvesnės tapo matematikos pamokos. Vaikams labai patinka ekrane dėlioti ir skaičiuoti pinigus, geometrines figūras. Poilsio, pedagoginių pertraukėlių metu populiariausi užsiėmimai - spalvinti paveikslėlius, konstruoti robotus iš geometrinių figūrų. Žymiai prasiplėtė galimybės pamoką pravesti vaizdžiai, įtraukti mokinius į aktyvų dalyvavimą joje. Taip pat puikios galimybės naudoti jau sukurtas skaitmenines mokymo(si) priemones.“

Specialioji pedagogė Rasuolė

„Nuo Kalėdinių atostogų naudojuosi SMART lenta savo anglų kalbos pamokose ir esu patenkinta: puiki vaizdo ir garso kokybė , mano 5-7 klasių vadovėliai yra visi skaitmeniniai.Iš šablonų, naudojau tik spalvotas lenteles ir laikrodžius., pasiteisina. Labai patinka balta lenta ir jos galimybės.Manau, kad laikui bėgant atrasiu ir kitus privalumus.

p.s.nebenorėčiau grįžti į tą laiką , kai neturėjau SMART“

Anglų kalbos mokytoja Daiva Sabaliauskienė

O kas yra tie "SMART" interaktyvūs ekranai?

SMART technologies – pasaulinis lyderis interaktyviųjų technologijų srityje jau daugiau nei 30 metų kuriantis inovacijas bei pažangiausius sprendimus švietimo įstaigoms.

SMART interaktyvūs ekranai sujungia inovatyviausius technologinius sprendimus bei daugybę apdovanojimų pelniusią SMART Notebook programinę įrangą. Technologijų ir programinės įrangos dermė užtikrina geriausias patirtis naudotojui bei leidžia pasiekti geriausius mokymo(-si) rezultatus.