Virtualios realybės sistema „ClassVR 8“

„ClassVR“ – tai novatoriška VR technologija, skirta klasei ir sukurta padidinti visų amžiaus grupių mokinių įsitraukimą bei padėti jiems geriau įsisavinti žinias.

Sistemą sudaro virtualios realybės akiniai su unikalia mokiniams patogia sąsaja, integruotais mokomaisiais ištekliais ir paprastu valdymu mokytojams. Su „ClassVR“ mokytojai gali praturtinti kiekvieną pamoką, pasinaudodami konkrečiu turiniu, priemonėmis, pamokų planais ir darbalapiais, kurie apima daugelį mokymo programų temų.

• Visi „ClassVR“ įrenginiai yra pristatomi su tvirtu saugojimo ir įkrovimo dėklu, kuris užtikrina, kad jie visada būtų paruošti naudojimui, kai tik jų prireiks.
  • „ClassVR“ pateikia 1000 mokomųjų virtualiosios ir papildytosios tikrovės išteklių, kurie suteiks pridėtinės vertės bet kokio dalyko pamokoms.
  • „ClassVR“ portale mokytojai gali lengvai demonstruoti turinį, valdyti mokinių akinius.

Tyrinėkite 360° vaizdus

360° vaizdai – tai puikus būdas suteikti mokiniams unikalią patirtį: apsilankyti atokiose vietose, pamatyti istorinius paminklus ar pažinti vietas, kurių jie negali pažinti realiame gyvenime.

Veiklos paleidimas vienu metu

Apibrėžtas turinys vieno mygtuko paspaudimu yra pateikiamas į „ClassVR“ akinius, todėl mokytojas gali skirti dėmesio visiems mokinių poreikiams.

Dinamiški lankytini objektai

„ClassVR“ portalas leidžia mokytojams sutelkti mokinių dėmesį į konkretų domėjimosi objektą suteikiant užuominų, kurios veda mokinius į dominančią sritį, kurią reikia aptarti.

3D modelius perkelkite iš puslapio

Naudodamiesi AR mokiniai gali peržiūrėti 3D modelius ir su jais sąveikauti taip, tarsi jie būtų ant delno!

Patirkite 360° vaizdo įrašus

Vis didėjanti 360° vaizdo įrašų biblioteka suteikia galimybę pasinerti į kitą lygmenį.

Kurkite ir įkelkite savo turinį

„ClassVR“ integruojasi su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais ir leidžia mokytojams bei mokiniams kurti ir įkelti savo VR ir AR turinį.

Kurkite ir įkelkite 360° ir 3D turinį

„ClassVR“ leidžia mokytojams ir mokiniams kurti turinį: nuo 360° nuotraukų ir vaizdo įrašų iki 3D modelių ir tyrinėjamų scenų.

Bendrai naudojamas „ClassVR“ bendruomenės turinys

Bendraukite su viso pasaulio pedagogais, pridėdami savo kūrinius į „ClassVR“ bendruomenės biblioteką.

Rinkinį sudaro: 8 vnt. virtualios realybės akinių (64 GB), įkrovimo dėklas, 1 arba 3 metų programinės įrangos licencija mokyklai, sertifikuoto lektoriaus mokymai.

Informacija apie "ClassVR" sistemą:

„ClassVR“ mokymosi priemonės čia.

Virtualios realybės panaudojimo mokymosi procese tyrimas čia.