Ploteriai

„Secabo“ siūlo platų reklamos techninės įrangos asortimentą. Nesvarbu, ar ieškote ploterio, ar termo preso. Visi įrenginiai yra gaminami Vokietijoje ir atitinka Vokietijos saugos standartus, jiems suteikiama 24 mėnesių garantija.

Ploteriai yra išvesties įrenginiai, kuriuos automatiškai valdo kompiuteris. Ploteris-pjaustytuvas proceso metu iš lipnios plėvelės naudodamas mažą peilį išpjauna įvairius objektus, formas pvz., šriftus ar geometrines figūras. Paprastai naudojamos lipnios plėvelės, tačiau ploteriai gali apdoroti visas medžiagas, susidedančias iš dviejų sluoksnių, t.y. turi laikantįjį sluoksnį. Naudojant lipnias plėveles, laikantysis sluoksnis dažniausiai yra silikoninis popierius. Pjovimo proceso metu vinilo pjaustytuvo ašmenys pjauna tik pačią plėvelę. Laikančioji medžiaga lieka nepažeista ir laiko išpjautą lipduką, kol jis perkeliamas ant norimo paviršiaus.