loading
Pamokas įrašantis robotas „Swivl“Pamokas įrašantis robotas „Swivl“Pamokas įrašantis robotas „Swivl“Pamokas įrašantis robotas „Swivl“
img

Pamokas įrašantis robotas „Swivl“

Produktas:

  • 499,00 €890,00 €

  • Teirautis kainos

  • 29,00 €

  • 49,00 €

  • 899,00 €

499,00 €

890,00 € (sutaupote 391,00 €)

Apmokėjimai:

Mobilus robotas Swivl, yra tikras mokytojo palydovas klasėje, neatitraukiantis dėmesio ir automatiškai fiksuojantis mokytojo judėjimo trajektoriją klasėje, tuo pačiu filmuodamas pamokos eigą mokymosi aplinkoje.

 

Mokytojas savo įrašais gali dalintis viešai arba su atskirai pasirinktais vartotojais, grupėmis.

 

Mokiniai gali įrašytas pamokas peržiūrėti iš namų. Kilus neaiškumams, į vaizdo pamoką įterpti klausimus, bei gauti atsakymus iš mokytojo nuotoliniu būdu. Taip mokymosi procesas peržengia mokyklos sienas ir yra pasiekiamas iš bet kurios pasaulio vietos.

 

Kodėl?

Įdomus, kvalifikuotas, laisvai besijaučiantis prieš auditoriją, kompetentingas mentorius – toks turi būti ateities mokytojas, kurio pavyzdžiu norėtų sekti mokiniai. Tai pasiekti galima nuolat tobulinant kalbos ir elgesio prieš auditoriją įgūdžius, analizuojant savo klaidas ir nebijant pažvelgti į save iš šono. Tam puikiai tiks visiškai automatizuotas pamokų vaizdo įrašymo robotas „Swivl“.

 

Kaip tai veikia?

Mobilusis robotas„Swivl“ yra tikras mokytojo palydovas klasėje, neatitraukiantis dėmesio ir automatiškai fiksuojantis mokytojo judėjimo trajektoriją klasėje, tuo pačiu filmuojantis pamokos eigą mokymosi aplinkoje. Mokytojas savo įrašais gali dalytis viešai arba su atskirai pasirinktais naudotojais, grupėmis. Mokiniai gali įrašytas pamokas peržiūrėti iš namų. Kilus neaiškumams, į vaizdo pamoką galima įterpti klausimų ir gauti atsakymų iš mokytojo nuotoliniu būdu. Taip mokymosi procesas peržengia mokyklos sienas ir yra pasiekiamas iš bet kurios pasaulio vietos. Roboto turėtojai gauna neribotos apimties talpyklą debesyje, ji tampa didžiulės apimties duomenų baze ir informacijos dalijimosi, bendravimo ir mokymosi platforma.

Vaizdo įrašai labai lengvai susiejami su dalomąja medžiaga – skaidrėmis.

Robotas yra suderinamas su „Android“ ir „iOS“ sistemomis, jis leidžia filmuoti su individualiu garso takeliu klasę, suskirstytą į ne daugiau kaip 5 mokinių grupes.

 

Vertė

Robotas skirtas nuolatiniam mokytojo kvalifikacijos tobulinimui ir kompetencijų augimo individualaus progreso analizei.

Roboto programinė įranga ir neribotos apimties duomenų saugykla suteikia galimybę kurti žinių ir ekspertiškumo archyvą, dalytis informacija, nesvarbu, kur yra naudotojas, ir mokytis kolegoms vieniems iš kitų mokyklos ribose, tarp mokyklų šalies ir pasaulio mastu.

 

Swivl aplikaciją, skirtą Android įrenginiams, rasite: https://www.swivl.com/android/teams-by-swivl-7.0.0.apk 

 

"Swivl" naudojimo instrukcija lietuvių k. - čia.

 

"Swivl" metodinė medžiaga - čia. 

 

Privatumas ir taisyklės Informacija Kontaktai

Trumpasis numeris – 19876, svietimas@bmk.lt

PradžiaPrivatumo politikaVisos prekėsNaujienosKontaktaiIŠPARDAVIMAS
UAB „Biznio mašinų kompanija“,
J. Rutkausko g. 6, LT-05132 Vilnius
Susisiekite su mumis:
Tel.: 19876
svietimas@bmk.lt
Rekvizitai:
UAB „Biznio mašinų kompanija“,
Įm. k. 122266912,
PVM mokėtojo kodas: LT222669113
A/s LT357044060001047553
AB SEB Bankas, b/k 70440

2020 © Visos teisės saugomos. Visą medžiagą, pateikiamą puslapyje, be UAB "Biznio mašinų kompanija" raštiško sutikimo naudoti ir platinti, komerciniais tikslais, draudžiama.

Sprendimas: webmod