Stebuklingas šešėlių projektorius

Kodas:EY11864

349,00 € (sutaupote 110,00 €)

Prikaustantis dėmesį, įdomus, saugus, įkraunamas kupolas, kuris sienas ir lubas paverčia stebuklingos šviesos ir šešėlių audeklu.

Saugus, tvirtas prietaisas, sukuriantis nuotaikingą ir įtraukiantį šviesos efektą. Ant tvirto polikarbonato kupolo ir aplink jį dėkite įvairias medžiagas ir stebėkite, kaip atsiranda mirguliuojantys atspalviai ir šešėliai. Eksperimentuokite, tyrinėkite ir atraskite su šia universalia priemone. Tinka vaikams nuo 10 mėnesių.

Pažadinkite jų smalsumą ir mokykitės atlikdami daugybę tyrimų. Manipuliuokite daiktais ir stebėkite, kokius netikėtus efektus galima sukurti. Praturtinkite žodynus, sukurkite STEAM grindžiamo mokymosi skatinimo priemonę ir sužadinkite vaizduotės lavinimą. Jį vaikai gali naudoti savarankiškai arba atlikdami bendras užduotis. Jie gali rinktis iš daugybės medžiagų ir tyrinėti jų poveikį metant šešėlį. Tokiu būdu jie mokosi apie savybes, tekstūras, raštus ir t. t. Šioje stebuklingoje aplinkoje vaikai gali laisvai judėti ir šokti. Jie gali pūsti burbulus ir stebėti, kaip jie skrieja apšviestame peizaže. Tai puikus būdas panaudoti pakartotinai panaudotas ir perdirbtas medžiagas, suteikti daiktams naują gyvenimą ir dėmesį. Įsivaizduokite, kad tokiu įtraukiančiu būdu galima mokytis skaičių, raidžių, formų ir sekų.

Norime, kad vaikai būtų smalsūs, stebėtų, atkakliai dirbtų, bandytų ir keltų hipotezes, o šis praktinis, kompleksinis metodas tai skatina. Projektorius neturi išvedžiotų laidų ir atitinka saugos reikalavimus dėl šviesos skleidimo. Jis turi būti naudojamas ant grindų. Geriausiai veikia pusiau tamsioje aplinkoje. Naudokite įvairiais būdais ir kurkite įsimintiną mokymosi patirtį.

Dydis: 33,4 cm.

Svoris: 5 kg.