"SmartClass" kalbų mokymo(si) laboratorija

SmartClass privalumai:

• Paprasta naudoti: jums nereikia būti technologijų ekspertu, kad sugebėtumėte naudotis programa. Programine įranga lengva naudotis, o lektoriaus mokymai padeda geriau suprasti SmartClass programos galimybes.

• Orientacija į kalbėjimą: yra paskaičiuota, kad įprastos pamokos metu mokiniai turi galimybę kalbėti tik 1-2 minutes. Šios programinės įrangos dėka kalbėjimo laikas išauga iki 10 kartų ilgiau.

• Nėra baimės kalbėti: dažnai mokiniai abejodami savo kalbėjimo įgūdžiais nedrįsta kalbėti prieš klasės draugus. Ausinių pagalba yra izoliuojamas išorės triukšmas, todėl mokinys jaučiasi kur kas drąsiau kalbėdamas, nes jį gali išklausyti tik mokytojas ir jis pats.

• Dėmesio fokusavimas: pedagogams sudarytos visos galimybės kontroliuoti besimokančiųjų dėmesį ir būti tikriems, jog mokiniai savo darbo vietose atliks tas užduotis kurios jiems pavestos.

• Užduotys pagal jus: kurkite savo užduotis pagal turimą mokomąją knygą ir priskirkite jas mokiniams atsižvelgiant į jų silpnąsias vietas.

SmartClass Pagrindinės funkcijos:

• Interaktyvios užduotys: besimokantieji interaktyvių užduočių pagalba gali mokintis kalbėti realiose situacijose.

• Užduočių įrašymas: besimokantieji gali įrašyti savo garsines užduotis ir jas išklausyti, lygindami jas su pavyzdiniu, taisyklingu modelio balsu.

• Gyvai atliekamos kalbėjimo ir klausymo užduotys: ausinių pagalba besimokantieji tarpusavyje gali bendrauti poromis arba grupėmis.

• Apklausų užduotys: besimokantiesiems galima pavesti atlikti įvairaus tipo užduotis siekiant išsiaiškinti jų progresą užsiėmimų metu: „klausimų-atsakymų“, „atviro teksto“, „teksto užpildymo“, „daugialypio pasirinkimo“ ir kt.

• Multimedijos užduotys: multimedijos užduočių platforma naudojama savarankiško mokymosi tikslams. Su šia platforma galima atlikti daugialypio pasirinkimo, teksto užpildymo, sinchroninio ir atviro įrašymo užduotis.