Sensorinių padėkliukų atminties žaidimasSensorinių padėkliukų atminties žaidimasSensorinių padėkliukų atminties žaidimasSensorinių padėkliukų atminties žaidimas

Sensorinių padėkliukų atminties žaidimas

Kodas:STPMG

• 59,00 €79,00 €

79,00 € (sutaupote 20,00 €)

Žaidimas labai įtraukia, lavina sensoriką, teigiamai veikia vaiko smulkiosios motorikos vystymąsi, susikaupimą ir dėmesį. Įvairios padėkliukų tekstūros gali padėti sumažinti jūsų vaiko pėdų ar rankų jautrumą. Vaikščiojimo šiais padėkliukais dėka, jūsų vaikas lavina pusiausvyrą, koordinaciją, erdvės suvokimą. Kartu normalizuojama vaiko raumenų įtampa, o tai gali turėti teigiamos įtakos gerinant laikyseną ar mažinant pėdų defektus (pvz. plokščiapadystę).

Sensorinis atminties žaidimas žaidžiamas tokiu būdu: padėkite mažesnius padėkliukus už nugaros ar patraukite juos į šoną. Tada įkiškite ranką į krepšį, pajauskite detalės tekstūrą, o tada pažiūrėkite ir priderinkite prie jaučiamos tekstūros didesnį tos pačios tekstūros kilimėlį.

Šis žaidimas puikiai tinka norint padaryti patrauklesnę grupinę ir terapinę veiklą su vaikais. Diskai puikiai tinka kurti įvairių tipų kliūčių ruožus ir viržių takus. Kamuoliukai gali būti naudojami kūno masažui. kiekviena pagalvėlė yra skirtingų spalvų, skirtingos tekstūros, o didelės pagalvėlės yra skirtingos formos. Pagaminta iš minkšto silikono, todėl lengvai nuplaunama.

• Itin įtraukiantis ir lytėjimo jausmą lavinantis žaidimas, kuris teigiamai veikia vaiko smulkiosios motorikos vystymąsi, susikaupimą ir dėmesį.
  • Skirtingos detalių tekstūros gali padėti sumažinti vaiko pėdų ar rankų jautrumą.
  • Lavina pusiausvyrą, motoriką, erdvinį suvokimą.
  • Gali turėti teigiamos įtakos laikysenos gerinimui ir pėdų defektų šalinimui.
  • Pagaminta iš minkšto silikono, tad itin lengvai plaunama.

* Spalvos gali skirtis nuo matomų nuotraukose.