„Samsung“ interaktyvus ekranas WAC (65“)

Kodas:LH65WACWLGCXEN

Interaktyvus „Samsung WAC“ serijos ekranas siūlo dinamišką ir įtraukiančią patirtį, sukurtą ateities klasėms.

Patobulintas ekrano naudojimas ir suderinamumas leidžia mokytojams lengviau naudotis švietimo programėlėmis, o vaikams atrasti mokymosi džiaugsmą. „WAC“ produktų serija yra Android-OS produktas, suteikiantis intuityvią ir patogią naudojimo patirtį. Jo suderinamumas su Android įrenginiais leidžia mokytojams sustiprinti mokymą ir suteikia galimybę dažniausiai naudojamas programėles redaguoti namų ekrane.

Galimybė rodyti kelis ekranus vienu metu.

Įvairios ekrano režimo parinktys, įskaitant padalytą ekraną ir kelis langus, leidžia mokytojams lengvai rodyti ir skaityti kelis „WAC“ serijos langus vienu metu. Toks lankstumas padeda pedagogams patogiai pasiekti visą informaciją, reikalingą įdomiai mokymosi aplinkai sukurti.

Išmanus, belaidis kelių įrenginių bendrinimas

Siekiant užtikrinti maksimalų produktyvumą, naudotojai vienu metu gali dalintis iki devynių ekranų. Ši funkcija užtikrina, kad mokiniai aktyviai dalyvautų mokymosi procese, nes turiniu gali būti dalinamasi tarp pagrindinio ekrano ir individualių įrenginių. Ekranas suderinamas su IOS, Mac, Windows, Android ir Chrome OS.

Kurkite įdomesnes pamokas naudodami išmaniąsias programėles

Svarbios programėlės ir įrankiai gali būti patogiai įtraukti į namų ekraną siekiant geresnio prieinamumo. Išmaniosios programėlės, tokios kaip laikmatis ir laiko skaičiuoklė, padeda mokytojams kūrybiškai vesti pamokas ir sukurti įdomią aplinką mokiniams.

Geresnė sąveika su daugiafunkciu prisilietimu.

Keli vartotojai vienu metu gali naudotis lenta su daugiafunkciu prisilietimu. Iki 40 prisilietimo taškų leidžia studentams ir mokytojams tarpusavyje bendradarbiauti ir mokytis smagiau.

Daugiau informacijos rasite gamintojo brošiūroje.