pH jutiklio pakuotėpH jutiklio pakuotėpH jutiklio pakuotėpH jutiklio pakuotė

pH jutiklio pakuotė

Kodas:1110PK / 1110 / 2253

Jutiklis gali būti naudojamas tiriant rūgštis ir šarmus, rūgščių ir šarmų titravimą, ištirpusį deguonį vandenyje, fermentų veikimą, žmogaus ar ląstelės kvėpavimą, fotosintezei, fermentacijai ir pH pokyčiui cheminės reakcijos metu stebėti ir vandens kokybės tyrimams.

Šią itin populiarią belaidžio „Bluetooth“ ryšio pH jutiklio pakuotę sudaro pH adapteris ir bendrosios paskirties pH elektrodas. Šis pH jutiklis turi iš anksto nustatytą kalibravimo diapazoną (todėl yra paruoštas naudoti iškart), ir naudotojo kalibravimo diapazoną.

Jis taip pat turi mV diapazoną, todėl puikiai tinka pH jutiklio kalibravimo bandymams arba gali būti naudojamas su atrankiniais jonų elektrodais (ISE) ir oksidacijos mažinimo zondais (ORP). Šioje pakuotėje esantis elektrodas yra bendrosios paskirties stiklinis vienkartinis elektrodas plastikiniame korpuse, tinkantis daugeliui tyrimų. Įranga pritaikyta naudoti biologijos ir chemijos pamokų metu.

Diapazonas:

• Numatytasis kalibravimas 0–14 pH