Interaktyvios grindys "onEVO Lite" (Demo)

Kodas:EVOFLOOR-LITE

• 3489,00 €5499,00 €

5499,00 € (sutaupote 2010,00 €)

Interaktyvios grindys „Funtronic OnEVO Lite“ yra inovatyvi priemonė, kurios pagalba:

-       Pasiekiami geresni mokymosi rezultatai;

-       Stimuliuojami regos ir klausos pojūčiai;

-       Palengvinamas darbas su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais mokiniais;

-       Mokymo procesas tampa lyg žaidimas, taip galime užtikrinti didesnį vaikų dėmesio koncentravimą;

-       Lavinami stambiosios motorikos įgūdžiai, atliekant įvairius judesio pratimus.

“OnEVO Lite” interaktyvias grindis labai paprasta naudoti: įjunkite interaktyvų projektorių, valdymo pulteliu pasirinkite norimą edukacinę veiklą ir kojų, arba rankų judesiais žaiskite žaidimus bei atlikite reikiamas užduotis. Galima pasirinkti, kad po tam tikro laiko užduotis pasikeistų automatiškai. Interaktyvus įrenginys tvirtinamas prie lubų (vaikai jo nepasieks), sistemoje nėra veidrodžių, taip yra užtikrintas visiškas saugumas.

Šis įrenginys yra naudotas demonstraciniais tikslais, jo garantija galioja iki 2026-06-20.

Interaktyvūs žaidimai

Interaktyviųjų grindų “OnEVO Lite” standartiniame pakete yra 100 interaktyvių žaidimų, lietuvių kalba. Komplekte esantys žaidimai yra įvairių tipų: juntamieji, skaičiavimo, pasaulio pažinimo ir t.t. Įsigyjant interaktyvių grindų įrenginį klientams yra pateikiami žaidimų pavyzdžių scenarijai, kaip galime pritaikyti šį įrenginį ugdymo veikloms.

Taip pat, yra galimybė įsigyti papildomų žaidimų.

Žaidimų aprašymai čia.

Techniniai parametrai

Parametras Reikšmė
Rekomenduojamas pakabinimo aukštis 2 - 4,5 m.
Projektoriaus ryškumas 3200 ANSI Lumen
Rezoliucija 1280 x 800
Projektoriaus lempos švietimo laikas 7200 h
Integruoto kompiuterio platforma Intel