Makerbot SKETCH LARGE 3D spausdintuvas Makerbot SKETCH LARGE 3D spausdintuvas Makerbot SKETCH LARGE 3D spausdintuvas

Makerbot SKETCH LARGE 3D spausdintuvas

Išnaudokite visą spausdintuvo spausdinimo kamerą ir spausdinkite objektus iki 22 cm ilgio, 20 cm pločio ir 25 cm aukščio!

Su didesniu spausdintuvu galima spausdinti didesnius projektus. Pradedant įvairių tiltų konstrukcijų spausdinimu fizikos tikslais, t-rex kaukolės spausdinimu biologijos klasėje ar 3D spausdinimo panaudojimu problemų sprendimo projektams.

SUPAPRASTINTAS SPAUSDINIMAS VISAI KLASEI

Naudodami SKETCH Large galite paleisti 3D spausdinimą ir vienu metu spausdinti iki 10 projektų ant kūrimo plokštės, suteikdami jums daugiau laiko mokyti vaikus klasėje ir mokiniams daugiau galimybių mokytis 3D subtilybių.

Daugiau nei 15 valandų studentų mokymo programa pasiekiama internetu, todėl Makerbot sertifikavimo programa suteikia jūsų mokiniams įrankius, leidžiančius kurti ir stiprinti savo dizaino mąstymo įgūdžius naudojant 3D spausdinimą.

Gaukite prieigą prie bendruomenės sukurtų pamokų planų, kuriuos peržiūrėjo ir patvirtino MakerBot Education skyrius. Raskite pamokų planus, sukurtus klasėms ir dalykams, taikomiems jūsų klasėje ir mokymo programoje.

Paverskite savo mokinių skaitmeninius modelius 3D spaudiniais naudodami MakerBot CloudPrint – debesies pagrindu veikiančią programinę įrangą, kuriai naudoti nereikia įdiegti programinės įrangos ar kurti mokinių profilių.

Įsigydami Makerbot SKETCH LARGE 3D spausdintuvą komplektacijoje gausite:

• Sertifikuoto lektoriaus mokymus savo ugdymo įstaigoje;
  • 3 rites PLA plastiko;
  • 3D spausdintuvo mokomąją medžiagą (anglų k.);
  • 1 vietą mokytojui skirtus mokymo kursus ir mokymo programos kūrimo kursus;
  • 15 vietų mokiniams skirtus mokymo kursus ir dizaino kūrimo kursus;
  • Klasės 3D spausdinimo valdymas su debesim pagrįsta spausdintuvo paruošimo programinė įranga;
  • 2 vnt. lanksčių spausdinimo plokščių;
  • Šildomą paviršių;
  • Uždara spausdinimo kamera ir oro filtrą;
  • Kamera (galimybė stebėti spausdinimo eigą nuotoliniu būdu);
  • Mentelę ir žirkles;