Lumens DC172 4K raiškos HDMI dokumentų kamera

DC172 yra profesionalios kokybės dokumentų kamera su 13 megapikselių Sony jutikliu, kuris sukuria ryškius vaizdus ir ryškias spalvas.

Kamera palaiko fiksavimą ir tiesioginį atkūrimą iki 4K raiška ir vizualizuoja smulkiausias detales ir net greitą veiksmą. DC172 puikiai tinka švietimui, verslo pristatymams ir mokymams.

Ant įrenginio esantys mygtukai patogiai valdo pagrindines funkcijas, tokias kaip lempos įjungimas/išjungimas, vaizdo stabdymas ir fiksavimas. Automatinio derinimo ir fokusavimo mygtukai automatiškai optimizuoja kamerą, kad gauti ryškius, subalansuotus vaizdus, kurie puikiai atrodytų kompiuterių monitoriuose, projektoriuose ir didelio formato ekranuose.

Naudodami mūsų išskirtinį sprendimą be kompiuterio, vartotojai gali komentuoti vaizdus ir valdyti meniu nustatymus tiesiog prijungę pelę prie įrenginio. Kad būtų lengviau naudoti, DC172 įrašo vaizdus ir vaizdo įrašus į USB atmintinę (nepridedamas). Dėl šių savybių ši dokumentų kamera tampa labai lengvai nešiojama ir nesunkiai išmokstama ja naudotis, nereikalaujant specialių įgūdžių.

DC172 sukurtas naudojant DC136 kamerą, kuri turi tik USB jungtį, o ši turi ir HDMI išvestį, skirtą tiesiogiai prijungti prie ekranų ir projektorių. Automatinio derinimo mygtukas automatiškai optimizuoja kamerą, kad gauti subalansuotų spalvų ir ryškius vaizdus, kurie puikiai atrodytų 4K monitoriuose, projektoriuose ir didelio formato ekranuose. Unikali funkcija yra HDMI perėjimas: operatorius gali perjungti fotoaparato išvesties vaizdą iš DVD grotuvo, kompiuterio ar planšetinio kompiuterio.

Pagrindinės savybės:

• Itin aukštos raiškos išvestis – Ultra HD (4K raiška)
  • HDMI ir USB išvestys
  • Nešiojamas, lengvas dizainas
  • Labai lankstus „žąsies kaklelis“
  • Didelės spartos fiksavimas iki 30 kadrų per sekundę
  • Laisvų rankų automatinis fokusavimas ir vaizdo optimizavimas
  • Galima naudoti ne tik, kaip dokumentų kamerą, bet ir kaip internetinę kamerą
  • USB Plug & Play – nereikia diegti jokių tvarkyklių
  • Integruotas LED apšvietimas
  • Integruotas mikrofonas
  • 5 metų garantija

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.