Dokumentų kamera EPSON ELPDC13Dokumentų kamera EPSON ELPDC13Dokumentų kamera EPSON ELPDC13Dokumentų kamera EPSON ELPDC13Dokumentų kamera EPSON ELPDC13

Dokumentų kamera EPSON ELPDC13

Kodas:V12H757040

Pagyvinkite pamokas pasitelkę šią patogią naudoti kamerą ir bendrinkite nuotraukas bei objektus „Full HD“ formatu dideliame ekrane, kad juos galėtų matyti visa klasė.

Naudodami įvairias išmanias funkcijas, mokytojai gali sukurti dinamišką aplinką ir paskatinti mokinius efektyviau mokytis. Lengvą nešiojamąją kamerą paprasta pernešti iš vienos klasės į kitą.

Galite rodyti vaizdus ir 3D objektus „Full HD“ formatu, kad jie būtų atkuriami itin tiksliai ir juos galėtų aiškiai matyti visa klasė. Didelėje A3 formato vaizdavimo srityje telpa du neapkarpyti vadovėlio puslapiai.

Vaizdas rodomas sklandžiai, itin aiškiai ir be judesių suliejimo 30 kadrų per sekundę dažniu. Dėl 16 kartų skaitmeninio didinimo ir integruoto LED apšvietimo puikiai matyti kiekviena detalė. Kamera puikiai tinka gamtos mokslų pamokoms, nes naudojant mikroskopo priedą dideliame ekrane galima matyti smulkius objektus.

Pagrindinės savybės

• Ryškūs, sklandūs vaizdai: „Full HD“ 1080p kamera ir 30 kadrų per sekundę ekrano atnaujinimo dažnis
  • Užfiksuokite kiekvieną detalę: 16 kartų skaitmeninio didinimo, automatinio fokusavimo vienu palietimu ir užšaldymo funkcijos
  • Didelė A3 formato vaizdavimo sritis: Puikiai tinka žemėlapiams, išsamioms diagramoms ir 3D objektams rodyti projektoriuje