Interaktyvus ekranas SMART GX186 - 86"

Kodas:SBID-GX186-V3-3

• 3299,00 €3999,00 €

3999,00 € (sutaupote 700,00 €)

Inovatyvios technologijos už gerą kainą, tai – nauji SMART GX serijos ekranai.

Praturtinkite mokymosi galimybes su SMART GX ekranais

Šiame šiuolaikiniame ir dinamiškame pasaulyje – mokymo ir mokymosi būdai greitai keičiasi ir švietimas vis stengiasi prisitaikyti prie moderniausių inovacijų. Tarp šių naujovių pirmauja Smart GX Board - pažangiausia interaktyvi ekranų sistema, kuri paverčia klases įdomiais žinių ir bendradarbiavimo centrais.

Smart GX Board serija yra didelis žingsnis į priekį interaktyviųjų ekranų technologijų srityje. Šie stilingi ir universalūs įrenginiai, sukurti specialiai švietimo įstaigoms, lengvai integruojami į esamas mokymo metodikas ir suteikia pedagogams galimybę vesti įtraukiančias pamokas bei skatinti aktyvų mokinių dalyvavimą.

• 4K Ultra HD, LED 50 000 val.;
  • 40 lietimo taškų;
  • ENERGY STAR® ir „Ecodesign“ sertifikatai;
  • Aplinkos šviesos jutikliai;
  • Pridėta nemokama programinė įranga;
  • Lengva įdiegti ir palaikyti;
  • Suteikiama SMART garantija.

Universalūs ekrano dydžiai, prisitaikantys prie jūsų erdvės: 65, 75 ir 86 colių

Patikimas interaktyvumas klasėje – mokymuisi skirtas jutiklinis valdymas

Turėdama naujausias lietimui jautrias funkcijas, ekranas stulbinamai tiksliai reaguoja ir į rašiklio, ir į pirštų paspaudimus. Dėl

sklandaus ir tikslaus lietimo mokytojai ir mokiniai gali be vargo dirbti su turiniu, o komentarai, piešiniai ir paryškinimai tampa intuityviu ir natūraliu procesu.

Išsamus programinės įrangos priemonių rinkinys

Mokytojai gali naudotis „Smart Notebook“ programine įranga ir kurti interaktyvias pamokas, kuriose sklandžiai integruojami įvairūs elementai, pavyzdžiui, vaizdo įrašai, garso įrašai ir interaktyvios viktorinos. Naudodami „Smart Learning Suite“, mokytojai gali naudotis turtinga mokomųjų išteklių biblioteka, įskaitant paruoštus naudoti šablonus, pamokų užduotis ir interaktyvius žaidimus, skatinančius aktyviai dalyvauti ir įsisavinti žinias.

Optimalus bendradarbiavimas vienu metu

Lenta palaiko kelių naudotojų lietimus vienu metu, todėl mokiniai gali kartu dirbti su grupiniais projektais arba dalyvauti interaktyviuose žaidimuose ir viktorinose. Naudodami intuityvią kelių lietimų funkciją, mokiniai gali įsitraukti į praktinę veiklą, skatinti komandinį darbą ir tobulinti kritinį mąstymą bei problemų sprendimo įgūdžius.

Lengvas kitų įrenginių integravimas

Smart GX Board užtikrina vientisą ryšį su kitais įrenginiais, skatindama universalią ir susietą mokymosi aplinką. Mokytojai prie lentos gali be vargo prijungti savo nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ar išmaniuosius telefonus, kad galėtų akimirksniu dalytis turiniu ir skatinti mokinių įsitraukimą, naudodami belaidį transliavimą ir dalijimąsi ekranu.

Energijos ir kaštų taupymas

Išmanūs ekranai ne tik pagerina bendravimą klasėje, bet ir prisideda prie tvarios ir ekologiškos praktikos. LED foninio apšvietimo technologija sunaudoja gerokai mažiau energijos nei tradiciniai projektoriai, todėl sumažėja energijos sąnaudos ir pailgėja prietaiso tarnavimo laikas. Dėl patvarios ir tvirtos konstrukcijos GX Board atlaiko kasdienio naudojimo klasėje sąlygas, todėl užtikrina ilgaamžiškumą.

Geriausia kokybė

SMART interaktyvieji ekranai atitinka geriausius pasaulyje produktų saugos, garantijos, aplinkosaugos, reguliavimo ir sąveikos standartų standartus, naudojantis trečiųjų šalių bandymais, patikromis ir sertifikatais.

Techniniai duomenys:

Modelis: SMART GX186

Interaktyvus ekranas: 86 coliai (218,4 cm)

Raiška: 4K UHD (3840 × 2160)

Ryškumas:  400cd/m2 (automatinis ryškumo reguliavimo sensorius)

Prisilietimų skaičius: 40 prisilietimų vienu metu (Android – 32; Mac – 20; Chrome OS – 10)

Gamintojo deklaruojamas veikimo laikas: 50 000 valandų, A lygio ekranas

Jungtys: 3 x HDMI in 2.0; 1 x HDMI out 2.0; 1 x VGA; USB 2.0 B – 2 vnt; USB 2.0 A – 1 vnt; USB 3.2 A – 4 vnt.; 1 x RS-232; 2 x RJ45; 1 x S/PDIF; OPS lizdas

Belaidis sujungimas: Wi-Fi (palaikomi abu 2.4 ir 6 GHz dažniai); Bluetooth 5.0 dvipusio komunikavimo rėžimas

Integruoti garsiakalbiai: 2 x 20 W

SMART IQ sistema: Android 11.0 versija; 8GB DDR4, 64 GB vidinė atmintis, automatiniai atnaujinimai neribotą laiką;

Komplekte: nuotolinio valdymo pultas, sieninis laikiklis, USB 5 metrų kabelis

Energijos sunaudojimas standartiniu rėžimu: 119W, budėjimo rėžimu ≤0.5 W

Gamintojo garantija: 3 arba 8 metai (8 m. garantija už papildomą mokestį)

*Produkto kaina nurodyta be montavimo darbų.

SMART ekranų brošiūrą galite rasti čia.

Lumio licencijos aktyvavimo informaciją rasite čia.

SMART ekranų techninę specifikaciją galite rasti čia.