Interaktyvi siena Multi-Ball „Club“

• 1999,00 €

Interaktyvi siena yra pati inovatyviausia priemonė, skirta lavinti vaikų judesių koordinavimą, reakciją, loginį mąstymą bei akademinius pasiekimus.

Multi-Ball interaktyvi siena gali pasiūlyti didelę įvairovę žaidimų – nuo linksmų, nesudėtingų žaidimų iki profesionalių treniruočių, skirtų daugeliui sporto šakų. Tiesiog prieikite prie sistemos, pasirinkite programą paliesdami piktogramą ir galėsite treniruotis bei pramogauti.

Interaktyvios sienos sistema sukurta trijų skirtingų dydžių, jog būtų nesudėtingai pritaikoma pagal skirtingų patalpų dydį bei poreikį.

Socialinių, pažintinių ir fizinių įgūdžių ugdymas:

• Daugumoje žaidimų yra judančių taikinių, greitas žaidimo tempas, garso ir vaizdo elementai. Tokie žaidimai pritraukia vaikų dėmesį ir skatina judėjimą;
  • Žaisdami žaidimus interaktyvios sienos pagalba galite išspręsti matematinę lygtį, surasti atitikmenį (atminties žaidimas) arba prisiminti, kur yra tam tikra šalis – visi žaidimai reikalauja ir lavina kognityvinius įgūdžius. Derinimo, išvadų, koncentracijos ir net taktinių įgūdžių;
  • Žaidimai sukurti taip, kad galėtumėte žaisti po vieną, vienas prieš vieną, komanda prieš komanda. "MultiBall" suteiks patirties, padedančios ugdyti pasitikėjimą savimi, empatiją, savigarbą, tarpasmeninius įgūdžius, mažinti nerimą ir stresą.

Sistemoje yra 9 edukaciniai žaidimai, 21 pramoginis žaidimas bei 17 treniruočių režimų.

Žaidimų aprašą rasite čia.

Sistemos „Club“ dydis: 409×285 cm.