Interaktyvi įkraunama grindų plytelė (plastikinė)Interaktyvi įkraunama grindų plytelė (plastikinė)

Interaktyvi įkraunama grindų plytelė (plastikinė)

Kodas:SIRFR50

Interaktyvi grindų plytelė leis patirti nuostabius sensorinius potyrius, skatins lavinti judesius ir stambiąją motoriką. Uždėkite koją bet kurioje plytelės paviršaus vietoje ir ji akimirksniu pakeis spalvą. Itin jaudinantis ir valandų valandas nepabostantis sensorinis ugdymo įrankis suteiks vaikams sveikos stimuliacijos ir erdvinio suvokimo.

• Apvaliose šviečiančiose žaidimų plytelėse yra LED lemputės ir jutikliai.

• Grindų plyteles galima naudoti ant bet kokio lygaus paviršiaus. Jų spalvos keičiasi reaguodamos ir į garso šaltinį, tad galite šalia plytelių ploti rankomis ar netgi pastatyti garsiakalbį.

• Nuotolinio valdymo pulto pagalba pasirinkite vieną spalvą arba pereikite į išnykimo ar blykstės režimus. Prireikus, grįžkite į interaktyvųjį režimą ir patys pakeiskite spalvą tiesiog paliesdami paviršių.

• Plytelės itin tvirtos, tad tinkamos tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Priemonė idealiai pritaikoma ir specialių poreikių vaikams – ant plytelių galima važiuoti neįgaliojo vežimėliu.

• Plyteles galima naudoti tiek klasėje, tiek namuose. ​Galima naudoti ir kaip namų dekoro elementą.

Savybės: prekė yra įkraunama.

Dydis: 50 cm skersmuo

Medžiaga: plastikas

Prekė yra užsakoma. Pristatymas gali užtrukti apie 8 – 16 savaičių.