Konstruktorius – robotas „Edbot Dream“Konstruktorius – robotas „Edbot Dream“Konstruktorius – robotas „Edbot Dream“Konstruktorius – robotas „Edbot Dream“Konstruktorius – robotas „Edbot Dream“

Konstruktorius – robotas „Edbot Dream“

Produktas:

• Teirautis kainos

Teirautis kainos:

„Edbot Dream“ į STEAM orientuota robotikos sistema - robotas ir konstruktorius viename.

Rinkinyje yra begalė skirtingų dydžių ir spalvų detalių iš kurių mokiniai turi galimybę sudėti daugiau nei 20 skirtingų robotų figūrų.

Sukonstruokite šuniuką, dramblį, motociklą ar lėktuvą ir jį užprogramuokite. Šis robotas padeda vaikams lavinti erdvinį – vizualinį intelektą, smagiai statant robotus iš smulkių detalių, tačiau pagrindinė funkcija programavimo įgūdžių lavinimas.

Naudojant „Scratch“, „Python“, „Java“, „Javascript“ ir kitas programavimo kalbas mokiniai turės galimybę savo sukonstruotą robotą užprogramuoti taip kaip jie nori patys.

Naudodami „Edbot Dream“ mokiniai susipažįsta su robotikos pagrindais, robotų judėjimo principu programuojant  ir robotikos mokymo technika. Rinkinyje esantis valdymo varikliukas, infraraudonųjų spindulių jutiklis, mikrofonas, šviesos diodų jutiklis ir baterija leidžia robotui atlikti kur kas daugiau funkcijų.

Rinkinį sudaro:

• Įvairių spalvų ir dydžių plokštelės;
  • Kniedės tvirtinančios plokšteles;
  • Ličio jonų akumuliatorius;
  • Valdiklio modulis su IR jutikliais;
  • Nuotolinio valdymo pultas ir IR imtuvas;
  • Valdymo varikliukas;
  • „Bluetooth“ modulis su kabeliu.

Norint programuoti jūsų sukonstruotą robotą jums reikės savo įrenginyje įsidiegti „Edbot“ programinę įrangą, kuri yra būtina, kad Jūsų „Edbot Dream“ būtų galima programuoti „Scratch“, „Python“ ir daugeliu kitų kodavimo kalbų. Unikalios programinės įrangos savybės leidžia ją idealiai naudoti švietimo įstaigose ir namuose.„Edbot“ programinė įranga veikia „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir „Android“ įrenginiuose.

Konstruktoriaus - roboto „Edbot Dream“ visų modelių surinkimo instrukcijas rasite gamintojo puslapyje.

Edbot Dream Flight from Edbot on Vimeo.

Privatumas ir taisyklės Informacija Kontaktai

+370 682 55679, svietimas@bmk.lt

PradžiaPrivatumo politikaVisos prekėsNaujienosKontaktaiIŠPARDAVIMAS
UAB „Biznio mašinų kompanija“,
J. Rutkausko g. 6, LT-05132 Vilnius
Tel.: +370 682 55679
Mob.: +370 682 55679
svietimas@bmk.lt
Rekvizitai:
UAB „Biznio mašinų kompanija“,
Įm. k. 122266912,
PVM mokėtojo kodas: LT222669113
A/s LT357044060001047553
AB SEB Bankas, b/k 70440

2020 © Visos teisės saugomos. Visą medžiagą, pateikiamą puslapyje, be UAB "Biznio mašinų kompanija" raštiško sutikimo naudoti ir platinti, komerciniais tikslais, draudžiama.

Sprendimas: webmod