STEAM atradimų centrasSTEAM atradimų centrasSTEAM atradimų centrasSTEAM atradimų centrasSTEAM atradimų centrasSTEAM atradimų centrasSTEAM atradimų centras

STEAM atradimų centras

Kodas:EY11734

Tyrinėkite, eksperimentuokite, manevruokite, dėliokite ir balansuokite su šia milžiniška svarstyklių struktūra, naudodami įvairias medžiagas, įskaitant švytinčias priemones, kad sukurtumėte įspūdingą ir įtraukiantį įspūdį.

Vaikams patinka žaisti su šiuo skaidriu įrenginiu, kuris nuostabiai atrodo apšviestas. Jame yra kanalėliai daiktams sukti, vietos daiktams pakabinti ir pritvirtinti. Jis padeda taikyti STEAM metodu pagrįstą mokymosi metodą, nes vaikai sprendžia problemas ir naudoja kritinio mąstymo įgūdžius. Tinka vaikams nuo 10 mėnesių.

Konstrukcija skirta įvairiems žaidimams. Ją galima naudoti kaip svarstykles, kad sužinotumėte apie svorius. Tiesiog pakabinkite ant galo kibirėlius (į komplektą neįeina) ir pamatykite, kaip galite juos judinti pirmyn ir atgal. Ant svarstyklių rankenų taip pat galima padėti ar pakabinti daiktus, kad įgytumėte papildomų tyrinėjimo įgūdžių. Tai puikus būdas bendradarbiaujant mokytis apie skaičius ir skaičiavimą. Centrinė dalis turi erdves, į kurias galima perkelti daiktus. Padėkite cilindrus ir stebėkite, kaip rutuliukas gali riedėti įrenginiu. Tai padės palaikyti scheminius gebėjimus ir motorinių įgūdžių koordinaciją. Šis įrenginys tikrai puikiai tinka sensorinėje, tamsioje aplinkoje, ypač su tokiais objektais kaip šviečiančios plytos ir rutuliai. Jį taip pat galima naudoti su įvairiomis kitomis medžiagomis, gali būti, kad vaikai naudos savo rastus natūralius objektus. Šis įrenginys gali būti kaladėlių ir konstrukcijų erdvės dalis. Vaikai gali lyginti, gretinti, bandyti ir pan. Pagamintas iš skaidraus akrilo. Pristatomas supakuotas, surenkamas savarankiškai.

*Komplekte šviečiančios priemonės (cilindrai ir pan.) nėra pateikiamos.

Dydis: 70 (aukštis) x 108 (plotis) cm.