Ryškių šviesų grindų plytelėsRyškių šviesų grindų plytelėsRyškių šviesų grindų plytelėsRyškių šviesų grindų plytelėsRyškių šviesų grindų plytelės

Ryškių šviesų grindų plytelės

Kodas:84104M

Ryškių grindų plytelių rinkinys, įmontuotas į minkštą rėmelį, suteikia galimybę pasirinkti skirtingus pojūčių erdvės įrengimo būdus, atsižvelgiant į turimą grindų plotą.

Kiekviena plytelė šviečia daugybe ryškių spalvų, kai kas nors eina, bėga ar šokinėja ant jos. Tiesioginis vaizdinis apdovanojimas labai veiksmingai skatina judesius ir motorikos vystymąsi, sudomina jutimo įgūdžių besimokančius asmenis, dirbančius ankstyvuoju priežasties ir pasekmės lygmeniu, ir skatina bendrą bendravimą bei žaidimą. Plytelės pagamintos iš didelio tankio medžiagos, padengtos akrilo plastiku, tačiau, kad grindys būtų kuo mažiau subraižytos, jas naudojant reikėtų nusiauti batus. Tvirti ir atsparūs šviesos elementai yra visiškai uždengti, todėl jų beveik neįmanoma sudaužyti.

Plyteles galima pasirinkti iš trijų dydžių:

Dydis 1 – 3 plytelių rinkinys, kurių rėmo dydis 170 cm x 70 cm x 2,5 cm;

Dydis 2 – 6 plytelių rinkinys, kurių rėmo dydis 170 cm x 122 cm x 2,5 cm;

Dydis 3 – 9 plytelių rinkinys, kurių rėmo dydis 177 cm x 170 cm x 2,5 cm.