Robotas „Loti – Bot“Robotas „Loti – Bot“Robotas „Loti – Bot“Robotas „Loti – Bot“Robotas „Loti – Bot“Robotas „Loti – Bot“

Robotas „Loti – Bot“

Kodas:IT10415

„Loti-Bot“ - tai naujausias robotų šeimos narys, pasižymintis programuojamais judesiais, itin tiksliomis piešimo galimybėmis ir daugybe įvesčių bei išvesčių.

„Loti-Bot“ yra sekantis robotas po ankstyvojo programavimo „Bee-Bot“ ir „Blue-Bot“ robotukų - bitučių.

Robotukas gali prisijungti prie mobilaus telefono ar planšetinio kompiuterio „Bluetooth“ ryšiu. Patogiam robotuko valdymui yra sukurta „Loti-Bot“ programėlė. Naudojantis programėle mokiniai turi galimybę keisti programavimo sudėtingumo lygius – pradedant nuo lengviausios valdymo aplinkos, toliau keliaujant prie jaunesniojo programuotojo aplinkos ir galų gale pasiekiant sudėtingiausią programavimo aplinką – blokais pagrįstas programavimas.

Skirtingi sudėtingumo lygiai gali būti lengvai parenkami pagal mokinio žinias ir sugebėjimus.

„Loti-Bot“ turi daugybę funkcijų, kad galėtumėte mokyti išsamių kompiuterijos pamokų, įskaitant:

• Programuojamus šviesos diodus;
  • Programuojamus bamperio jutiklius;
  • Programuojamus artumo jutiklius;
  • Reguliuojamus rašiklio laikiklius;
  • Mikrofoną;
  • Garsiakalbį;
  • 20 iš anksto įkeltų garsų;
  • Draugų aptikimo jutiklį (aptinka kitus „Loti-Bot“, Blue-Bot“ ir „Bee-Bot“);
  • Krašto jutiklį - neleidžia „Loti“ nukristi nuo stalo krašto;
  • Diplomuotą programavimą.

Pagrindiniai privalumai:

• Padeda mokiniams įgyti skaičiavimo - mąstymo įgūdžių;
  • Idealaus dydžio, tinkamas darbo grupelėms po 3 mokinius;
  • Tikslios braižymo galimybės, padedančios įgyvendinti skaičiavimo mokymosi programą;
  • Įvairios įvesties ir išvesties priemonės, skirtos įtraukti mokinius ir pagilinti kompiuterinį supratimą.

Veiklos aprašą Nr. 1 rasite čia.

Veiklos aprašą Nr. 2 rasite čia.

Veiklos aprašą Nr. 3 rasite čia.

Roboto Loti-Bot brošiūrą rasite - čia.

Trumpą roboto Loti-Bot vartotojo vadovą rasite čia.