Pakabinama burbulų sienelė

Pakabinama burbulų sienelė

Kodas:BWH3

Ši ant sienos kabanti burbulų sienelė – tai daugiau nei interjero detalė, tai hipnotizuojanti sensorinė priemonė, kurioje spalvas keičiančių LED lempučių magija dera su raminančiu burbuliuojančio vandens žavesiu.

Pagrindinė frazė "ant sienos pakabinama burbulų sienelė" reiškia ne tik gaminį, bet ir jutiminio malonumo bei vizualinio žavesio šaltinį. Ši ant sienos pakabinama burbulų sienelė kruopščiai suprojektuota taip, kad sužavėtų ir suaugusiuosius, ir vaikus, todėl puikiai tinka namams, biurams ir edukacinėms erdvėms. Ji suteikia didelį plotą hipnotizuojančiam burbulų ir spalvas keičiančių šviesų žaismui, sukurdama stulbinantį reginį, kuris gali pakeisti bet kokią erdvę.

Besikeičiančių LED lempučių ir burbuliuojančio vandens derinys stimuliuoja pojūčius ir atpalaiduoja. Tai ne tik vizualiai patrauklus reginys, bet ir edukacinė priemonė, ypač specialiųjų poreikių turintiems asmenims. Sensorinis įtraukimas gali skatinti atsipalaidavimą ir susikaupimą.

Ši burbulų sienelė turi šešis akrilinėje sienelėje esančius burbulų kanalus, todėl ji pasižymi dinamišku vizualiniu vaizdu. Burbuliuojantis vanduo sukuria hipnotizuojantį judesio ir šviesos žaismą, užburiantį pojūčius ir skatinantį ramybės jausmą.

Pakabinama burbulų siena pagaminta iš aukštos kokybės akrilo, todėl yra ilgaamžė ir skaidri. Juodas akrilo rėmelis suteikia dizainui rafinuotumo, todėl jis yra universalus ir stilingas priedas įvairiose erdvėse.

Dydis: 50 x 90 cm.