Interaktyvus begalybės tunelisInteraktyvus begalybės tunelisInteraktyvus begalybės tunelisInteraktyvus begalybės tunelisInteraktyvus begalybės tunelisInteraktyvus begalybės tunelis

Interaktyvus begalybės tunelis

Kodas:40100

LED interaktyvusis begalybės tunelis, kuriuo gali naudotis iki keturių mokinių, kiekvienas su savo jungikliu, skatina sąmoningumą ir ugdo bendravimo įgūdžius.

Interaktyvusis tunelis leidžia valdyti nesibaigiantį, nuolat besikeičiančių spalvotų LED šviesų tunelį, naudojant jungiklius, kuriais galima keisti tunelio apšvietimą.

Galima naudoti 15 skirtingų programų:

• Automatinė seka su greičio reguliavimu.
  • Rankinė seka – paspauskite bet kurį jungiklį.
  • Keturių spalvų šviesos – paspauskite bet kurį jungiklį.
  • Momentinis: viena spalva – atskiros spalvos įsijungia tik tada, kai jungiklis yra įjungtas.
  • Užfiksuota: viena spalva – atskiros spalvos įsijungia paspaudus jungiklį ir šviečia tol, kol jungiklis vėl paspaudžiamas.
  • Užrakintas: visos spalvos –  leidžia pasirinkti spalvas kiekvieną kartą paspaudus jungiklį, šviesos šviečia tol, kol jungiklis paspaudžiamas dar kartą.
  • Momentinis: visos spalvos – leidžia pasirinkti spalvas kiekvieną kartą paspaudus jungiklį ir jį laikant įjungtą.
  • Automatinė seka su greičio reguliavimu: dvi spalvos vienu metu.
  • Rankinė seka: pirmyn ir atgal – paspauskite bet kurį jungiklį.
  • Momentinis: visos spalvos – visos spalvos įsijungia tik tada, kai jungiklis yra įjungtas.
  • Dviejų jungiklių paspaudimas – paspauskite bet kuriuos du jungiklius kartu, kad užsidegtų švieselės.
  • 2 LED rankinė seka: paspauskite bet kurį jungiklį.
  • 3 LED rankinė seka: paspauskite bet kurį jungiklį.
  • 3 šviesos diodų automatinė seka su greičio reguliavimu.
  • Automatinė seka: spalvų ciklas su greičio valdymu.

Komplekte yra 4 ploni jungikliai. Įrenginys veikia įjungus į elektros lizdą, esant 240 V įtampai.

Dydis: 77,5 cm x 67 cm x 9 cm.

Produkto vartotojo vadovą rasite čia.