Eco įrankių rinkinysEco įrankių rinkinysEco įrankių rinkinysEco įrankių rinkinysEco įrankių rinkinysEco įrankių rinkinysEco įrankių rinkinys

Eco įrankių rinkinys

Kodas:EL10977

Ši ergonomiškų priemonių kolekcija padeda vaikams lavinti smulkiąją ir stambiąją motoriką.

Vaikams patiks semti semtuvėliais, rinkti smulkius daiktus pincetu, suimti juos žnyplėmis ir trinti trintuvais.

Priemones galima naudoti žaidžiant su smėliu, vandeniu arba žaidžiant įvairius žaidimus. Taip pat galima lavinti matematinius įgūdžius, nes vaikai gali judinti daiktus ir skirstyti juos pagal formą, dydį, spalvą ir kiekį. Tinka 10 mėnesių amžiaus vaikams.

Tai nuostabi kolekcija, padedanti mokytis įvairiose srityse, įtraukianti STEAM elementus, nes vaikai tampa mokslininkais, matematikais ir inžinieriais, kai tyrinėja medžiagas ir jomis manipuliuoja.

Rinkinį sudaro:

• 1x Didelis trintuvas;
  • 1x Mažasis trintuvas;
  • 1x Didelis semtuvėlis;
  • 1x Mažas semtuvėlis;
  • 1x Didelės žnyplės;
  • 2x Mažos žnyplės;
  • 2x Didelis pincetas;
  • 4x Mažas pincetas;
  • 4x Pritaikomi puodelių semtuvėliai;
  • 4x Ritinėliai su rankenėlėmis.