Secabo TS7 SMARTSecabo TS7 SMARTSecabo TS7 SMARTSecabo TS7 SMARTSecabo TS7 SMARTSecabo TS7 SMARTSecabo TS7 SMART

Secabo TS7 SMART

Kodas:109.011.14

Profesionalus aukščiausio lygio įrenginys, skirtas aukščiausios klasės darbams.

Secabo TS7 SMART atverčiamasis terminis presas yra profesionalus aukščiausio lygio įrenginys drabužių apdailai ir pirmasis „Secabo" terminis presas, pagamintas Vokietijoje. Profesionalus įrenginys yra modulinės struktūros, todėl jis suteikia optimalų pagrindą sukurti visiškai individualų įrenginį. Dėl patogaus automatinio pasukimo mechanizmo „Secabo TS7“ šilumos presas siūlo didelę darbo erdvę, kurioje galima patogiai išdėstyti pernešamus objektus. Erdvi 40 cm × 50 cm dydžio pagrindo plokštė yra išdėstyta portretiniu režimu, o tai dar labiau supaprastina tikslų perkėlimo objektų išdėstymą. Su iki 100 mm aukščio perkėlimo objektais lengva dirbti dėl didelio preso galvutės reguliavimo diapazono, o maksimalus kontaktinis slėgis gali būti iki 250 g/cm2. Nepriklausomai nuo to, ar norite presuoti darbines kelnes, sportinį krepšį ar gobtuvą, didelis reguliavimo diapazonas užtikrina didelį lankstumą. Dėl 110° pasukimo kampo operatorius gali dirbti patogioje darbo padėtyje. TS7 SMART pasukimo kryptį galima nustatyti į dešinę arba į kairę, taip užtikrinant, kad šiluminis presas puikiai derėtų beveik bet kurioje gamybos aplinkoje.

Savybės:

• „Bluetooth“ sąsaja – Prietaisą galima prijungti ir valdyti „Bluetooth“ ryšiu per mobilųjį įrenginį ir „Secabo Smart Transfer“ programėlę.
  • „Secabo Smart Transfer“ programėlė – Naudodamiesi šia programėle, galite pasirinkti tinkamus perdavimo parametrus.
  • Skaitmeninis valdiklis – Naudojant skaitmeninį valdiklį galima lengvai reguliuoti ir stebėti trukmę bei temperatūrą.
  • Kintamas darbinis spaudimas – Darbinį slėgį lengva reguliuoti - kiekvienu atveju jis atitinka perkėlimo objektą ir procedūrą.
  • Saugus darbas – Šio prietaiso sauga ir kokybė nuolat prižiūrima pagal Vokietijos saugos standartus.
  • Keičiamos plokštės – Galimos keičiamos pagrindo plokštės, taip pat kartu su greito keitimo sistema.
  • Žema histerezė – Modernus valdiklis iki minimumo sumažina temperatūros svyravimus, taip užtikrindamas nuolat gerus perpylimo rezultatus.
  • Automatiškai atsidaro – Praėjus nustatytam laikui, šilumos presas automatiškai atsidaro.
  • Didelis darbo plotas – Presą galima atidaryti didesniu nei 110° kampu, todėl užtikrinamas ramus ir saugus darbas.
  • Tikslus temperatūros paskirstymas – Aukštos kokybės kaitinimo plokštė užtikrina tikslų temperatūros pasiskirstymą visame kaitinimo paviršiuje.

Techninės specifikacijos  - gamintojo puslapyje.