Secabo TCC SMART automatiškai atsidarantis karščio presas dangteliams

Kodas:109.016.10

Su naujuoju TCC SMART kepuraičių presu „Secabo“ atveria naujoviškus kepuraičių, skrybėlių ir panašių gaminių apdailos būdus ir taip pasiekia dar geresnių rezultatų.

TCC SMART valdiklyje įrengta „Bluetooth“ sąsaja, kuri su nemokama „Secabo SMART Transfer“ programėle leidžia valdyti presą ir kartu naudotis išsamia funkcijų duomenų baze. Naudotojui tereikia įvesti audinio tipą ir perkėlimo medžiagą, ir galima išsikviesti atitinkamus temperatūros, laiko ir slėgio derinius. Papildomos funkcijos, tokios kaip kaitinimo laiko apskaičiavimas ir įspėjamosios funkcijos, paverčia programėlę vertinga pagalbine priemone visiems įprastiems karšto pernešimo procesams. Naujojo „Secabo TCC SMART“ dangtelių perkėlimo preso kontaktinis slėgis nustatomas lengvai keičiamų pagrindo elementų apačioje esančiu rankiniu ratuku, o užtrauktas dangtelis įtempiamas iš apačios spaustuvu. Automatinio atidarymo presas TCC SMART turi didelį atidarymo kampą ir rankinio atidarymo mygtuką, skirtą atidaryti rankiniu būdu, kol nesibaigė nustatytas laikas.

Techninės specifikacijos – gamintojo puslapyje.