Programavimo robotas OzobotProgramavimo robotas OzobotProgramavimo robotas Ozobot

Programavimo robotas Ozobot

Kodas:OZO-040301-04

Ozobot - mokomasis, edukacinis įrankis, kuris atvers duris į informatikos, STE(A)M ugdymo, robotikos ir kodavimo duris!

Naudodami šį robotuką, vaikai naudos savo vaizduotę kurdami žaidimus bei įdomias veiklas skatinančias loginį mąstymą.

Ozobot atskiria skirtingas spalvas ne tik nuo popieriaus lapo, bet ir nuo skaitmeninių paviršių. Nupiešus raudoną liniją, robotukas atskirs, kokia tai spalva ir taps raudonas, taip pat ir su žalia ar mėlyna spalvomis.

Dėliojant šias spalvas į skirtingas sekas, robotukas tai užfiksuos ir atliks tam tikrą komandą (pagreitins, sulėtins, suksis). Šias sekas galite rasti Ozobot.com puslapyje.