Interaktyvi kambario apšvietimo sistemaInteraktyvi kambario apšvietimo sistemaInteraktyvi kambario apšvietimo sistemaInteraktyvi kambario apšvietimo sistemaInteraktyvi kambario apšvietimo sistema

Interaktyvi kambario apšvietimo sistema

Kodas:20816

Didelio ryškumo šviesa, kurią galima sukoncentruoti, kad bet kurioje multisensorinėje aplinkoje būtų rodomi įvairūs stulbinantys efektai.

Sudėtinga optinė sistema užtikrina ryškius ir aiškius vaizdus, o roboto variklio technologija leidžia projektuoti efektus beveik bet kurioje patalpos vietoje. Sumaišykite spalvas bei siluetus ir perkelkite vaizdą patalpoje.

• Projektorius pasisuka iš kairės į dešinę 360 laipsnių kampu arba aukštyn ir žemyn 270 laipsnių kampu.
  • Galimos šviesos spalvos: balta, raudona, geltona, žalia, mėlyna ir violetinė.
  • Galima projektuoti 6 skirtingų siluetų vaizdus.

Projektorius taip pat gali būti sujungtas su pridedamu 8 krypčių belaidžio įkroviklio jungikliu, kad būtų suteikiama įdomi priemonė kurti spalvingą atmosferą patalpoje.

Tiesiog paspauskite bet kurį iš jungiklių, kad būtų rodomas skirtingas efektas:

• 1 jungiklis – keičia spalvas.
  • 2 jungiklis – keičia siluetų vaizdus.
  • 3 jungiklis – spalvoti siluetų vaizdai.
  • 4 jungiklis – įtrūkusio stiklo efektas: judėjimas po kambarį.
  • 5 jungiklis – violetinis taškinis efektas.
  • 6 jungiklis – veidrodžio pasukimas: iš vienos pusės į kitą.
  • 7 jungiklis – veidrodžio pakreipimas: aukštyn ir žemyn.
  • 8 jungiklis – išjungia įrenginį.

8 krypčių jungiklį taip pat galima naudoti kartu su bet kokiu mėgstamu jungikliu - tiesiog įjunkite jį į gale esantį 6,3 mm lizdą. Projektorius yra maitinamas iš elektros tinklo ir gali būti naudojamas ant stalo arba montuojamas ant lubų su pridedamu laikikliu.

Dydis: 34 cm x 22 cm x 22 cm.