DOVANOS perkant SMART MX ar GX serijos interaktyvųjį ekraną

Turime Jums puikų pasiūlymą – dabar perkant bet kurį SMART MX ar GX serijos interaktyvųjį ekraną iki liepos 31 d., pridėsime 129 Eur vertės DOVANŲ:

Kodėl verta pirkti SMART dabar?

Nuo šiol populiarieji MX modeliai - dar patrauklesnėmis kainomis (su 8 metų garantija nuo 2499 Eur su PVM).

O jei ieškote ekonomiškesnio varianto – rinkitės naująją SMART GX seriją.

SMART ekranai tinklapyje

Daugiau apie SMART GX seriją:

• Turi automatinį įrankių atpažinimą visose aplinkose, leidžia vienu metu atlikti visų tipų veiksmus – rašyti rašikliu, valdyti programas pirštu ir trinti delnu.
  • Yra pilnas suderinamumas su visomis programomis ir operacinėmis sistemomis, tame tarpe ir Chrome OS.
  • Energy Star ir Ecodesign sertifikatai užtikrina žemiausias energijos sąnaudas ir draugiškumą aplinkai, taip taupote finansinius išteklius ir prisidedate prie mažesnio CO2 išmetimo.

‼️ Visa programinė įranga, įskaitant ir internetinę mokymosi sistemą bei integruotą priedą, yra lietuvių kalba. ‼️

Domina interaktyvūs ekranai, bet nesate tikri, kuris Jums tinkamiausias?  Mielai atsakysime į Jūsų klausimus bei patarsime įvairiais švietimo technologijų klausimais.

Susisiekime! Mūsų kontaktus rasite paspaudę čia, o detalesnę informaciją apie pasiūlymus - skrajutėje žemiau.