SMART pamokos. Nauji patarimai kaip dirbti su SMART interkatyviais ekranais mūsų Youtube kanale

Įsisavinant dar nepažįstamą technologiją, procesas žymiai sklandesnis, kai yra praktiškai pademonstruojami darbo su įranga niuansai. Paruošėme kelis vaizdo įrašus su patarimais tokiomis temomis: įrankiai pradinukų ugdymui; įrankiai ikimokykliniam ugdymui; kaip kurti klausimynus ir organizuoti balsavimą; matematikos įrankiai.

BMK parduodami SMART interaktyvius ekranus, šalia visuomet suteikiame ir nemokamus mokymus. Mūsų konsultantas Andrius Manzurovas jau daugelį metų keliauja po Lietuvos mokyklas, mokydamas pedagogus darbo su SMART, ar kitais sprendimais principų.

Praėjusiais metais gyvus mokymus vis dažniau teko keisti nuotoliniais. Tiek mokyklos, tiek ir mes patys atradome to privalumus – mokytojai drąsiau eina prie ekrano ir patys drauge su lektoriumi praktiškai išmėgina demonstruojamas funkcijas bei taip greičiau įsisavina naujus įgūdžius.

Naujausi vaizdo įrašai:

- Įrankiai pradinukų ugdymui;

- Įrankiai ikimokykliniam ugdymui

- Kaip kurti klausimynus ir organizuoti balsavimą

- Matematikos įrankiai

Visi vaizdo įrašai, susiję su SMART interaktyviaisias ekranais yra sukelti mūsų Youtube kanale į specialų grojaraštį – SMART pamokos.

Čia rasite ir ankstesnį mūsų vaizdo įrašą – darbo su SMART pradžiamokslį. Tikimės jog šis bei kiti vaizdo įrašai padės jums sėkmingai startuoti pažinties su SMART ekranu pradžioje.