Kas keičiasi „SMART Learning Suite" nuo vasario mėnesio?

„SMART Learning Suite" - programinė įranga, padedanti mokytojams kurti įdomias bei įtraukiančias pamokas. Tai lankstus įrankis, padedantis palaikyti aktyvų mokymąsi ir bendradarbiavimą, suteikiantis mokytojams galimybę lengvai transformuoti pamokų turinį, didinti įsitraukimą ir užfiksuoti įžvalgas apie mokymąsi.

SMART paskelbė, jog nuo šių metų vasario mėnesio įrankio vartotojams suteikia dar daugiau nemokamų privalumų! Apžvelkime naujausius „SMART Learning Suite" patobulinimus:

Nemokama bandomoji versija neribotą laiką

Norintys išbandyti programą nemokamai, nuo šiol bus apribojami ne laiku (45d. limitas), o saugyklos talpa (50MB - vidutiniškai, to turėtų pakakti 10-iai pamokų). Tad jei Jūsų veikloms šios duomenų saugyklos pakaks, ja galėsite naudotis be jokių laiko apribojimų visiškai nemokamai! Verta turėti omenyje - jei naudotojas viršys saugyklos limitą, turinio jis(-i) nepraras, bet negalės sukurti ar pristatyti pamokų, kol neįsigys licencijos.

Patobulintos žaidimais grįstos veiklos

Dar daugiau paruoštos medžiagos redagavimo, pritaikymo galimybių mokytojams. Atsirado galimybė pridėti klausimą ar pavadinimą „Shout it Out“ veikloje. Papildytos paveikslėlių panaudojimo veiklose funkcijos (patobulintos išdidinimo, apsukimo, rūšiavimo, priskyrimo ir kt. Funkcijos), o taip pat atsirado galimybė tiesiogiai veiklos šablonuose naudoti „Bing" paiešką.

Paruošti naudojimui pamokų ištekliai

Nauja pamokų galerija leidžia tyrinėti naudojimui paruoštus pamokų išteklius, ruošinius tiesiogiai per „SMART Learning Suite Online". Mokytojai naujoje duomenų bazėje gali rasti išteklius nuotoliniam mokymuisi, kaip valdyti savo klasę, apie emocinį raštingumą ir kt. bei lengvai juos įterpti į savo pamokų turinį. Atkreipiame dėmesį, kad šis turinys bus prieinamas anglų kalba.

Nauja SMART Learning Suite svetainės versija

Be naujos patogesnės išvaizdos, svetainėje suite.smarttech.com rasite aiškiai pateikiamą informaciją apie patį produktą, jo veikimą, panaudojimo scenarijus, kainodarą ir kt. Be to, svetainė veiks kaip pradinis taškas mokytojų ir studentų prisijungimui.