„Hopspots“ Interaktyvios lėkštės„Hopspots“ Interaktyvios lėkštės„Hopspots“ Interaktyvios lėkštės„Hopspots“ Interaktyvios lėkštės„Hopspots“ Interaktyvios lėkštės

„Hopspots“ Interaktyvios lėkštės

Kodas:Hopspots

Interaktyvių lėkščių komplektą sudaro iPad planšetinis kompiuteris, pakrovimo stotelė, kuri atlieka lėkščių pakrovimo ir garsiakalbio funkciją, ir 12 skirtingų spalvų lėkščių.

“Hopspots” programinėje įrangoje yra 6 skirtingi žaidimai prie kurių kūrimo galite prisidėti ir Jūs bei dalintis su kitais įrenginio naudotojais!

Programoje esantys žaidimai „Gaudynės“, „Sekos žaidimas“, „Bėgantis šokis“, „Sumaišyti atradimai“ ir „Lėkščių kodavimas“ yra specialiai pritaikomi ikimokykliniame ir pagrindiniame ugdyme. Paskutinius du žaidimus galima naudoti ir viduriniame ugdyme, nes galite programuoti savo turinį pritaikant bet kokiai jūsų veiklai. Žaidiamas "Sala" puikiai tik vyresniems besimokinantiems anglų kalbos.

Interaktyviosios lėkštės

•    Skatina judėjimą;
•    Skirtos įvairioms amžiaus grupėms;
•    Padeda mokytis per aktyvias veiklas;
•    Gali dalyvauti grupė žmonių vienu metu;
•    Mobilus įrenginys;
•    Galimybė kurti savo užduotis (pamokas);
•    Pritaikomos bet kokiai pamokai ar veiklai.